Eczane Tabelası Fiyatları ve Anlık Eczane Hizmetleri

Eczane Tabelası Fiyatları
Eczane Tabelası Fiyatları ve Anlık Eczane Hizmetleri

Eczane Tabelası Fiyatları

Eczane tabelası fiyatlarını merak ediyorsanız, fiyatların tabelanın niteliğine ve boyutuna göre değişiklik gösterdiğini söylemekte fayda bulunmaktadır.

Örneklerle Güncel Eczane Tabelası Fiyatları bilgisi.

  • 350cm Boyunda Tabela Fiyatı 12.500tl+kdv
  • 400cm Ölçüsünde Tabela Fiyatı 13.500tl+kdv
  • 450cm Büyüklüğünde Tabela Fiyatı 14.500tl+kdv
  • 500cm Uzunluğunda Tabela Fiyatı 15.500tl+kdv
  • 550cm Boyutunda Tabela Fiyatı 16.500tl+kdv
  • 585cm Genişliğine kadar Tabela Fiyatı 18.000tl+kdv

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir, İstanbul içi montaj dahildir.

Ürünlerimiz Yönetmelik Standartlarına Uygun Materyallerle Üretilmekte olup 2 Yıl Garantilidir.

Daha yüksek ölçülerde Yeni Sistem Yönetmeliğe uygun Eczane Tabela fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçin.

Eczane tabelası fiyatları değişiklik göstermektedir. Tabelanın ışıklı olup olmaması, tabelanın boyutunun değişiklik göstermesi gibi özellikler tabelanın fiyatındaki değişikliğe sebep olmaktadır. Firmamızda tabela satışında fiyatlar değişiklik göstermektedir. Fakat tüm fiyatlarımız uygundur. Eczacı tabelasında fiyat, tabelanın ışıklı olup olmamasına ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple eczacı tabela fiyatlarında sabit bir fiyat olmamakla beraber, tabelanın niteliğine ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple eczacı tabelası fiyatları hakkında net bir yorum olmamakla beraber, firmamızda bulunan tüm fiyatların uygun olduğunu belirtmek gerekmektedir. Yazımızın devamında ise eczacı tabelası fiyatlarındaki en büyük farklılığı oluşturan tabela boyutlarını inceleyelim. Hizmete sunduğumuz tabelaların hepsi gerekli yönetmelikler göz önünde bulundurularak üretilmiştir.

Eczane Tabelası Fiyatları ve Anlık Eczane Hizmetleri

eczane tabela

eczane tabelası

eczane tabelası

eczane tabelası

yeni eczane tabelası

Eczane Levha  Standartları Nedir?

Eczane tabelası fiyatlarını en çok etkileyen faktörün eczane levha standartları olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Yönetmeliğe göre eczacı levha standartları değişiklik göstermektedir. Bu noktada vatandaşları aydınlatabilmek amacı ile eczacı levha standartlarını ayrı ayrı ele alacağız. Eczane tabelası nasıl olmalıdır sorusunun cevabı aşağıdaki levha standartlarında bulunmaktadır. Eczacı tabelası hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Takdir edersiniz ki eczacı levha standartlarının büyümesi ile de eczacı tabelası fiyatları da artış gösterecektir.

Standart 1 & Levha 1

Zemin ölçüsü 200 santimetre olan eczacı tabelasında;

Beyaz tabela 150×50 santimetre olması gerekirken

Kırmızı tabela 200×45 santimetre olmalıdır.

Eczane harf yüksekliği 25 santimetre,

Eczane ismi harf yüksekliği ise 9 santimetre olmalıdır.

Standart 1 & Levha 2

Zemin ölçüsü 300 santimetre olan eczacı tabelasında;

Beyaz tabela 225×80 santimetre olması gerekirken,

Kırmızı tabela 300×70 santimetre olmalıdır.

Eczane harf yüksekliği 38 santimetre, Eczane ismi harf yüksekliği ise 14 santimetre olmalıdır. Bu kısımlar Standart 1 için ele alınmaktadır.

Standart 2

400 santimetre ile daha fazla zemin ölçüsüne sahip olan eczanelerde beyaz zeminin ölçüsü 300×100 santimetre olacaktır. Bu noktada değişkenlik olacak nokta yalnızca kırmızı tabela olacaktır. Kırmızı tabelalar zemine göre daha çok büyüyecektir. Burada ise kırmızı tabelaların zemine göre ölçülerini de gösterelim:

Tabela 400×70 santimetre

Tabela 500×70 santimetre

Tabela 600×70 santimetre

Tabela 700×70 santimetre

Tabela 800×70 santimetre

Tabela 900×70 santimetre

Tabela 100×70 santimetre gibi farklılıklar göstermektedir.

Sizler de yukarıda verilen ölçülerde eczacı tabelası yapabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek eczacı tabelaları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Firma olarak isteğinize ve ihtiyacınıza en uygun eczacı tabelasını hizmetinize sunacağız. Üstelik bunu yaparken de uygun fiyat politikası ile hareket edeceğiz. Kaliteli eczacı tabelası arayışı içinde iseniz, firmamızla iletişime geçmeden hizmet satın almanızı önermiyoruz. Tabela fiyatlarındaki değişim levhanın standartlarına ve tabelanın ışıklı olup olmamasına göre değişiklik göstermektedir.

Eczane Tabelası Hizmetimiz

Eczane tabelası satın almak istediğinizde uymanız gereken standartlar bulunmaktadır. Uyulması gereken standartları yukarıda anlattık. tabelalar belirli standartlar olması öncelikle haksız rekabeti ve görüntü kirliliğini önlemek amacı taşımaktadır. Satışa sunduğumuz tüm tabelaları gerekli yönetmeliklere uygun tabelalardır. Üretimini ve satışını yaptığımız tabelalar, en kaliteli olacak şekilde üretmekteyiz. Üretimini yaptığımız tabelaların uzun ömürlüdür. Firmamızdan tabela satın almanız halinde, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde tabelaları kullanabileceksiniz. Tabelalarımızın uzun ömürlü olmasının ilk sebebi üretiminde kullandığımız malzemelerdir. Tabela üretiminde kaliteli ürünler kullanılmaktadır. Bu sebeple tabelada herhangi paslanma ve eskime durumu olmamaktadır. Ayrıca satışa sunulan tabelaların hepsi yönetmeliğe uygun olarak üretilmiştir. Kaliteli tabela fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Eczane Tabela Üretimi yapan firmamızda tüm Eczacı Tabela malzemeleri 2 yıl garanti kapsamındadır.

500 santimetre ile daha fazla zemin ölçüsüne sahip olan eczanelerde beyaz zeminin ölçüsü 300×100 santimetre olacaktır. Bu noktada değişkenlik olacak nokta yalnızca kırmızı tabela olacaktır. Kırmızı tabelalar zemine göre daha çok büyüyecektir. Burada ise kırmızı tabelaların zemine göre ölçülerini de gösterelim: