Başakşehir Tabelacı

istanbul tabelacı
Başakşehir Tabelacı

Başakşehir Tabelacı

Teknolojinin hayatımıza girişi ile birlikte pazarlama ve reklamcılık sektöründe de büyük değişiklikler yaşandı. Geçmiş dönemde çok popüler olan reklam ürünlerinden bazıları tarihin tozlu sayfalarındaki yerini alırken bazıları değişime uğrayarak günümüzde de kullanılmaya devam etti.

Tanıtım ve reklamcılık sektörünün olmazsa olmazları arasında yer alan tabelalar teknoloji ile birlikte değişim göstererek kullanımına devam edilen ürünlerden bir tanesi. Geçmiş dönemde yalnızca işletmelerin isminin yazılı olduğu ahşap ya da metal tabelalar yerini çok daha gelişmiş ürünlere bıraktı.

İstanbul’un her noktasına kaliteli hizmetini ulaştırmayı başaran firmamız teknolojinin sunduğu imkânları en iyi şekilde kullanarak sizlere tabelacı kimliğiyle uzun süredir hizmet veriyor. istanbul tabelacı arayışınızı sonlandırmak için hazır bekleyen firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. İletişime geçmeniz ile tabelaların üretim ve montaj süreçleri başlamış olur.

tabela

tabela “ışıklı tabela”

Tabelalarda Tasarım, Üretim ve Montaj Süreçleri

Tabela ihtiyacınız için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşım sağladığınızda danışman arkadaşlarımız sizlerin taleplerini dinleyecektir. Nasıl bir tabela ihtiyacınızın olduğu belirlenir ve işletmede ölçüler alınarak gerekli tüm bilgiler toplanmış olur.

İkinci aşama tasarım aşamasıdır. Talepleriniz doğrultusunda çok sayıda farklı tasarım ortaya çıkar. Ortaya çıkan tasarımların tamamı sizlere sunulacak ve önemli özellikleri açıklanacaktır. Başakşehir tabelacı ihtiyacınızı karşılamak için bu tasarımlardan bir tanesini seçebilir ya da yeni tasarımların düşünülmesini talep edebilirsiniz.

Kararınızı verdikten sonra tabelaların üretim ve montaj aşamasına geçilir. Üretim işlemleri kısa süre içerisinde tamamlandıktan sonra ekiplerimiz sizin belirlediğiniz saatlerde montaj işlemleri için adreslerinize gelecektir. Montaj işlemlerinin de tamamlanmasının ardından gönül rahatlığıyla tabelalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.