Fener Tabela Çift Yönlü Reklam

Fener Tabela
Fener Tabela Çift Yönlü Reklam

Fener Tabela Fiyatları

tabelacı

Işıklı ve ışıksız olmak üzere günümüzde iki farklı modeline yaygın olarak rastlanan fener tabela çeşitleri, dış mekanda kullanımı ile dekorasyonun dışarı yansımasını ve tasarımı detaylandırmasını sağlar. İç mekanlarda da kullanımına zaman içinde rastlanan bu tabela modelleri ile özellikle ofis içinde veya kafe veya barlarda yine dekorasyonun güçlendirilmesi ve modern bir hava katılması sağlanabilir.

Oldukça minimalist olmasına rağmen tasarım detayları ve şıklığı ile firmalar tarafından yaygın olarak kullanılmaya başlayan bu tabelalar özellikle alan büyük alan tabelalarının yapımına olanak tanıyan alanlara sahip olunmaması durumunda oldukça işlevsel olarak kullanılabilir. İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu alanlarda da kullanımın tabelanın müşteri dikkatini çekmesini sağlayacaktır. Işıksız veya ışıklı fener hazır tabela seçeneklerinden birini tercih ederek marka ve firma logonuzun ve firma adının yer aldığı tabelalarınız ile estetik bir tabela kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hazır Fener Tabela Modelleri

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu ve aynı zamanda büyük boyutlardaki diğer tabela modellerinin kullanımı için yeterli alan olmadığı durumlarda hazır fener tabela modellerine başvurulması mümkündür. Bu tabela modeli küçük fakat şık ve dikkat çeken bir tasarıma sahip olması nedeniyle günümüzde işletmeler tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir.

Özellikle kafe, restoran ve barlar tarafından çok sık tercih edilen fener tabela, aydınlatmalı versiyonları ile geceleri de işletmenizin dikkat çeken bir görünüme sahip olmasını sağlar. Firma adı ve logosunun genel olarak yuvarlak ve küçük bir tabela ile dar ve kalabalık sokaklarda asılı halede kullanılması dekorasyonu bir hayli güçlendirmektedir.

İşletmeniz İçin En Doğru Tabela Seçimi!

Fener tabelalarının dış mekanlar kadar iç mekanda kullanımına rastlamak da mümkündür. Işıklı, ışıksız ve ahşap fener tabela modelleri genel olarak askı kullanılır ve bu askı ile tabela sarkıtılır. Özellikle bu alanda yaygın olarak askı modeli kullanımında ferforje konsol ile modern bir görünüm kazandırılmıştır.

Alan tabelası asılması için yeterli alana sahip olmayanların işlek, kalabalık ve dar caddelerde, özellikle benzer sıra sıra farklı işletmelerin olduğu alanlarda dikkat çekmek ve kolay tanınmak için fener tabela kullanımına rastlanmaktadır. Fener tabela çeşitleri arasında işletmeniz için en uygun modelleri tercih edebilirsiniz.

En Uygun Fener Tabela Fiyatları

Fener tabelaların üretiminde yaygın olarak tercih edilen malzemeler:

  • Ahşap,
  • Alüminyum,
  • Ferforje
  • Pleksi,
  • Alaşım malzemeler vb.

Olarak sıralanabilir. Işıklı veya ışıksız modellerine göre fener tabela fiyatları da değişiklik gösterecektir. Firmaların özellikle belirli bir konsept ile hizmet verenlerin bu tip tabelalar seçmeden önce tarzını ve dekorasyonunu en iyi şekilde yansıtma avantajı elde etmek için doğru tasarım detaylarını incelemesi gerekir. istanbul tabelacı modellerimi ile daima müşterilerimizin taleplerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en uygun tabela üretimini ve tasarımı en uygun fiyata avantajları ile gerçekleştiriyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.