Sultangazi Tabelacı

istanbul tabelacı
Sultangazi Tabelacı

Sultangazi Tabelacı

Markaların açık hava temsilcileri olan tabelalar her sektörde önem taşımaktadır. Bütçeniz, hayalleriniz ve markanızı temsil edecek içeriklerinizi toparlayarak size en uygun tabelayı tasarlamamız için sizleri Sultangazi’deki yerimize bekliyoruz.

Tabela işi göründüğü ya da düşünüldüğü kadar basit değildir. İster bağımsız bir alanda reklam mecrası olarak ister iş yerinizin kapısında sizi temsil etmekte ve müşterilerinizin gözünde markanızın bilinirliğini artırarak rakiplerinizden önde olmanızı sağlamaktadır.

Tabela seçerken kullanılacak malzeme, yapılacak tasarım, uygulanacak alan ve müşterilerinize verilecek mesaj çok önemlidir.

Markanızı en iyi şekilde temsil eden tabelayı yaptırmak için Sultangazi Tabelacı ile iş birliği yapabilirsiniz.

Işıklı, ışıksız, kompozit malzemeden, vinil malzemeden, pleksi malzemeden fark etmeksizin dilediğiniz tasarımı en uygun şekilde hazırlayarak uzman ekiplerimiz tarafından montajını yaparak en kısa süre içerisinde sizlere teslim edeceğimizin teminatını vermekteyiz.

tabela

tabela

Çalışma Prensibimiz

Dilerseniz istanbul Tabelacı ofisine gelebilir dilerseniz bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşarak uygun gün ve saatte firmanızı ziyaret etmemiz için talepte bulunabilirsiniz.

Firma yetkilerimizle görüşürken hazırda bir tabelanız var ve onu değiştirmek istiyorsanız ya da yeniden bir tasarım yaptırmak istiyorsanız tüm bilgileri paylaşabilirsiniz. Daha sonra alanında uzman ekip arkadaşlarımız yerinde tespit ile ölçümleme yaparak fiyat belirleyecek ve sizlerle hangi malzemenin kullanılacağı bilgisini paylaşacaktır.

Tasarıma ve üretime onay verdiğiniz takdirde en kısa süre içerisinde üretim tamamlanıp uygulamaya geçilecektir. Uygulama montaj işlemi en az risk ile günün en uygun zaman aralığında yine alanında uzman ekipler ile çok kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.