Pilon Tabela (Totem)

Pilon Tabela
Pilon Tabela (Totem)

Pilon Tabela

Kalabalık ortamlarda ve işlek bölgelerde sizin çok daha kolay bir şekilde fark edilmenizi sağlayacak temel unsur tabeladır. Pilon tabelacı ise çoğu zaman totem tabelalar ile karıştırılsa da temel olarak farklı özellikleri ile ayrılır. Genel olarak kalabalık ve karışık alanlarda yere monte edilerek özel tasarımları ile firma logosu ve adının yer aldığı bu tabelalar dış mekanlarda tercih edilir.

Boyutları ve yere monte edilerek kullanıyor olması sayesinde kolay bir şekilde fark edilerek işletmenize doğru yönlendirmeleri bu tabela ile sağlamanız mümkündür. Krom, paslanmaz çelik başta olmak üzere dış ortam etkilerine karşı dayanıklı şık tasarım pilon tabela çeşitlerine firmamız güvencesiyle kolayca ulaşabilirsiniz.

Pilon Tabela Çeşitleri

Yere monte edilerek kullanılan ve genel olarak kalabalık ve karışık, çok sayıda benzer mekanın olduğu alanlarda bu tabelaların kullanımı mümkündür. Sadece işletmeler için değil herhangi bir mekanın ve adresin rahat bulunması ve dikkat çeken tasarımlar ile müşterileri yönlendirmesi açısından kullanımı son derece önemlidir. Özellikle büyük alanlarda yön bulma konusunda yardımcı olan bu tabelalar işletmeler için önemlidir.

Çift taraflı olarak tasarlanan ve temel amacı bilgi vermek olan bu tabelalar yön bildirimleri, firma sloganı, firma adı ve logosu ile birlikte kullanılabilir. Üretim malzemesinin kalitesine göre pilon tabela çeşitleri arasından seçim yaparak dış mekanlarda en iyi reklam araçlarından biri olan pilon tabelaları kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Pilon Tabela Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tabela seçerken tabelanın kullanım alanına ve kullanılacağı alana göre uygun modelleri incelemek son derece önemlidir. Dış mekanda kullanılan pilon tabelalar ise özellikle hava şartlarına ve diğer çevresel faktörlerde karşı yüksek dayanıklılığa sahip olması gerekir. Bu tabelaları seçerken öncelik üretim malzemesine dikkat edilmesi son derece önemlidir.

Sağlam ve dayanıklı olmasının yanı sıra monte edilecek zeminin ve alanın şartlarının da dikkate alınması önemli bir faktördür. Totem tabela tasarımıyla da dikkat çekici olması gerekir. Yön belirtme görevinde kullanılacak tabelaların karmaşık değil şık ve sade tasarıma sahip olması beklenir. Firmaların dış mekanda yaygın olarak tercih ettikleri bu tabelalara günlük hayatta çok sık rastlanmaktadır.

Pilon Tabela Kullanımım Avantajları Nelerdir?

Tabelaların kullanım alanlarında göre en uygun modellerin seçimi son derece önemlidir. Uzun ömürlü kullanım için özellikle üretim malzemesi ve tasarımın çevresel olumsuz faktörlere karşı dayanıklı olması gerekir.

Uygun fiyat avantajları ile pilon tabela tercih etmeniz halinde elde edeceğiniz en büyük avantaj işletmeniz için kalabalık ve geniş alanlarda müşterilerinizin firmanızı çok daha kolay bir şekilde bulmasını sağlayabilirsiniz. Uzak mesafeden bile rahatlıkla seçilebilir olması da diğer bir avantajıdır. Aydınlatma sistemleri kullanılarak üretilen modelleri tercih ederek aynı zamanda tasarımı güçlendirebilir ve alternatif modeller arasından ihtiyacınız olan en iyi tabela modelini tercih edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.